Nike City Trainer

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike City Trainer

Známá firma Nike se snaží tvořit produkty, které splní očekávání profesionálních sportovců i začínajících nadšenců fyzické aktivity. Boty z kolekce Nike City Trainer garantují komfort a bezpečí osobám, které se věnují posilování, fitness, crossfitu či běhání. V našem internetovém obchodě e50style.cz můžete zakoupit obuv v různých variantách a barvách. Kolekce Nike City Trainer je u nás dostupná ve verzích pro muže i pro ženy. Vyberte si model a dopřejte si maximální komfort během každého tréninku.

Funkčnost pro aktivní na e50style.cz

Jednou z největších předností bot Nike City Trainer je lehkost, která má vliv na celkový komfort nošení. Je to zásluha novodobých materiálů a do detailu promyšlené konstrukci. Syntetické elementy na svršku stabilizují nohu během každého kroku a mají značný vliv na životnost bot. Projektanti v některých variantách z kolekce Nike City Trainer vsadili na technologii Flywire, která je revoluční podporou pro nohy. Tyto vlastnosti produktu ocení především osoby, které praktikují pravidelný a intenzivní trénink. Velký význam má rovněž to, co na první pohled nevidíme. Uvnitř bot Nike City Trainer najdeme příjemné polstrování. Celek je posazen na výjimečné funkční podrážce vyrobené z pružné pěny, která garantuje odpružení. Jak už to u sportovních bot bývá, Nike City Trainer nabízejí rovněž skvělou přilnavost.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím