Nike CK Racer

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

3 – tolik máme v obchodě bot Nike CK Racer

CZK 1161

Velikosti

36,5 38 39

Velikosti

36,5

1890 Kč

1161 Kč

Nike
CZK 1161

Velikosti

36,5

Velikosti

36,5 38 39

1890 Kč

1161 Kč

Nike
CZK 1521

Velikosti

41 45

1890 Kč

1521 Kč

Nike
Zobrazit:
z 3

Nike CK Racer

Značková jakost v dobré ceně? Vyzkoušejte Nike! Populární boty z kolekce CK Racer, to je nabídka pro všechny milovníky pohodlných stylizací na každý den. Pokud hledáte univerzální model, který Vám poslouží přes více jak jednu sezonu, tak boty z prezentované kolekce budou dokonalým řešením. Univerzální barva, skvělé pohodlí a nevšední vzhled – vsaďte na osvědčenou nabídku podepsanou jednou z největších značek v oděvním odvětví.

Lehké, pohodlné a odolné

Co vyznačuje boty z kolekce CK Racer? Především nevšední pohodlí. Výjimečný komfort nošení je zásluhou více fragmentů. Syntetický svršek zajistí optimální cirkulaci vzduchu a netypický systém šněrování dbá o individuální přizpůsobení noze. Celek doplňuje amortizace a odolná podrážka z pěny EVA. Díky takovému spojení se projektantům značky povedlo stvořit výjimečně lehký model s odpovídající podporou nohy během chůze.

Univerzální vzhled Nike CK Racer

Mnoho osob si vybírá jeden z modelů Nike CK Racer ze vzhledu na jejich minimalistický design. Klasický střih svršku, odlišná podrážka a tlumená barva – tyto boty zakomponujete do každého outfitu. Tmavě šedá pro muže anebo bílo-černá pro ženy? Ve 50 style každý najde něco pro sebe. Vyrazte pro značkové boty Nike ve výjimečně atraktivní ceně.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím