Nike CK Racer

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike CK Racer

CZK 1096

Velikosti

36,5

Velikosti

36,5

1890 Kč

1096 Kč

Nike
CZK 1096

Velikosti

36,5

Velikosti

36,5

1890 Kč

1096 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike CK Racer

Značková jakost v dobré ceně? Vyzkoušejte Nike! Populární boty z kolekce CK Racer, to je nabídka pro všechny milovníky pohodlných stylizací na každý den. Pokud hledáte univerzální model, který Vám poslouží přes více jak jednu sezonu, tak boty z prezentované kolekce budou dokonalým řešením. Univerzální barva, skvělé pohodlí a nevšední vzhled – vsaďte na osvědčenou nabídku podepsanou jednou z největších značek v oděvním odvětví.

Lehké, pohodlné a odolné

Co vyznačuje boty z kolekce CK Racer? Především nevšední pohodlí. Výjimečný komfort nošení je zásluhou více fragmentů. Syntetický svršek zajistí optimální cirkulaci vzduchu a netypický systém šněrování dbá o individuální přizpůsobení noze. Celek doplňuje amortizace a odolná podrážka z pěny EVA. Díky takovému spojení se projektantům značky povedlo stvořit výjimečně lehký model s odpovídající podporou nohy během chůze.

Univerzální vzhled Nike CK Racer

Mnoho osob si vybírá jeden z modelů Nike CK Racer ze vzhledu na jejich minimalistický design. Klasický střih svršku, odlišná podrážka a tlumená barva – tyto boty zakomponujete do každého outfitu. Tmavě šedá pro muže anebo bílo-černá pro ženy? Ve 50 style každý najde něco pro sebe. Vyrazte pro značkové boty Nike ve výjimečně atraktivní ceně.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím