Nike Contact

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike Contact

Značka Nike stvořená Philem Knightem a Billem Bowermanem se již desítky let zabývá produkcí bot na běhání, které uchvácejí jak profesionální sportovce, tak i osoby, které trénují jen rekreačně. V nabídce oregonského koncernu najdete mnoho neobvykle zajímavých produktů určených právě pro tuto sportovní disciplínu. Bez pochyb budou velmi atraktivní nabídkou pro běžce boty z kolekce Nike Contact, dostupné v internetovém obchodě e50style.cz, jak v dámských, tak i pánských verzích. Trénujete pravidelně a při kompletování svého sportovního looku vsázíte na pohodlí a jakost jednotlivých produktů? Pořiďte si komfortní a bezpečný trénink s obuví od značky, kterou si cení celý svět

Komfort každého kroku

Boty z kolekce Nike Contact jsou oblíbené všemi, kteří si cení zajímavý design, funkčnost a důkladné zpracování. Obuv je produkována z novodobých textilních materiálů, které se ideálně přizpůsobí tvaru nohy a velikosti chodidla a zároveň dbají cirkulaci vzduchu, která je nezbytná během fyzické aktivity. Lehký svršek umožní zachovat svobodu pohybu dokonce i během intenzivního běžeckého tréninku. Velký význam na pohodlí má rovněž textilní polstrování, které příjemně zahalí nohy a zabrání odírání. Svršek je posazen na elastické podrážce, která je z měkké pěny, díky čemu odpruží každá krok a tlumí otřesy, čím chrání naše klouby a šlachy během tréninku na tvrdém povrchu. Kromě toho jsou na podrážce řezy, které zvýší elastičnost konstrukce. Chytře promyšlená struktura dezénu nabízí optimální přilnavost na různorodém povrchu. Nike Contact jsou boty, které umožní plně vykonávat úspěšný trénink a neustále se zlepšovat. Seznamte se s naší nabídkou a dosahujte svých sportovních cílů!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím