Nike Downshifter

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike Downshifter

CZK 757

Velikosti

36,5

1490 Kč

757 Kč

Nike
CZK 842

Velikosti

36,5 38 38,5

1490 Kč

842 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike Downshifter

Nike Downshifter, to je jeden z početných představitelů běžecké obuvi z nabídky Nike. Nejnovější verzí modelu je Downshifter 6, který se vyznačuje pevným zpracováním s využitím osvědčených technologií opracovaných americkým oděvním gigantem, jakým je oregonský koncern Nike. Svršek byl vyroben takovým způsobem, aby byla obuv vhodná jak na dlouhý trénink, tak i kratší distance. Hlavním materiálem je síťka, která je typická pro tento typ obuvi, jejíž účelem je ventilace nohy. Ta je doplněna elementy ze syntetického materiálu pro zpevnění celé konstrukce a zvýšení stability v různých fázích pohybu.

Nike dbá o to, aby běžec nezatěžoval své klouby a šlachy, proto ve středové podrážce využívá phylonovou pěnu, která zvyšuje pružnost bot. V oblasti klenby je umístěn speciální můstek, který zlepšuje stabilitu. Moment odrazu nohy od země je usnadněn díky elastické přední části bot.

Nike Downshifter jsou skvělou volbou pro začínající běžce. Těšit se jejich možnostmi mohou muži, ženy i děti, jelikož Nike nabízí tento model v rozměrech pro všechny.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím