Pánské Nike Flex Control

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Velikost

Barva

Prohlížíte si pánské boty Nike Flex Control
Dostupné modely bot: 1

CZK 1090

Velikosti

42,5 44,5 45,5

1790 Kč

1090 Kč

Nike
Zobrazit:
z 1

Nike Flex Control – pánské tréninkové boty

Americká značka Nike již dlouhá léta zaskakuje projekty bázujícími na novodobých technologiích a nevšedních konstrukčních řešeních. Díky důmyslnosti projektantů z Beaverton, obuv podepsaná Swooshem od dekád budí ohromný zájem mezi profesionálními sportovce a osobami zabývajícími se fyzickou aktivitou. Běháte? Jezdíte na kole? Věnujete se crossfitu? A možná preferujete trénink v posilovně? Uživatelé praktikující aktivní životní styl, potřebují pohodlné a funkční boty na trénink. Jestli chcete zajímavým způsobem doplnit svou sportovní výbavu, poznejte kolekci Nike Flex Control, která je stvořené s myslí na nejvíce vyžadující sportovce.

Spolehlivé sportovní boty - Nike Flex Control ve 50style

Ideálně navržené boty, to je základ vybavení každého sportovce, který si chce zajistit komfort a bezpečí během tréninku. Technologie opracované specialisty z oregonského koncernu, umožní odtížit kosti a klouby při provádění složitých fyzických cvičení a zajistit nezbytné vlastnosti, jako jsou stabilita, odpružení a přilnavost. Boty na trénink Nike Flex Control, dostupné v internetovém obchodě e50style.cz, to je dokonalá volba pro fanoušky tréninku v posilovně, fitness, běhání a všech aktivit na čerstvém vzduchu. Jak svršek, tak i podrážka, jsou navržené takovým způsobem, aby obuv byla maximálně elastická a umožnila svobodu pohybu. Poznejte dostupné varianty ve 50style a vyberte model, díky kterému se bude cítit jako profesionál během každého tréninku.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím