Nike Flex Experience

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike Flex Experience

CZK 981

Velikosti

35,5 36 36,5 37,5 38 38,5 39 40

1390 Kč

981 Kč

Nike
CZK 1071

Velikosti

36,5 37,5 38 38,5

1490 Kč

1071 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike Flex Experience

Nike Flex Experience je tréninkovou obuví, se kterou si můžete zpříjemnit intenzivní hodiny strávené v posilovně. Nejnovějším reprezentantem této série je Nike Flex Experience Run 4. Model se osvědčí nejen v případě standartního tréninku s užitím posilovacích strojů, ale rovněž i během jiných druhů tréninků, jako třeba fitness či crossfit. Díky odpovídající konstrukci mohou být tyto boty rovněž dokonalou nabídkou pro jogging. Bezešvý svršek z prodyšné síťky a elementů ze syntetických materiálů garantuje odpovídající cirkulaci vzduchu, stabilitu a optimální přizpůsobení bot k noze. Syntetická podrážka s vysokou elastičností zajistí celkový komfort tréninku a umožní svobodu pohybu.

Nike Flex Experience pro děti

Tréninkový model značky Nike, to je zajímavá nabídka nejen pro muže, ženy a mládež, ale také pro ty nejmenší děti. V sérii Flex Experience můžeme nalézt rovněž verze určené pro nejmladší sympatizanty městské módy.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím