Nike Flex Experience

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike Flex Experience

CZK 926

Velikosti

35,5 36 36,5 38 38,5

1390 Kč

926 Kč

Nike
CZK 1011

Velikosti

35,5 36,5 38

1490 Kč

1011 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike Flex Experience

Nike Flex Experience je tréninkovou obuví, se kterou si můžete zpříjemnit intenzivní hodiny strávené v posilovně. Nejnovějším reprezentantem této série je Nike Flex Experience Run 4. Model se osvědčí nejen v případě standartního tréninku s užitím posilovacích strojů, ale rovněž i během jiných druhů tréninků, jako třeba fitness či crossfit. Díky odpovídající konstrukci mohou být tyto boty rovněž dokonalou nabídkou pro jogging. Bezešvý svršek z prodyšné síťky a elementů ze syntetických materiálů garantuje odpovídající cirkulaci vzduchu, stabilitu a optimální přizpůsobení bot k noze. Syntetická podrážka s vysokou elastičností zajistí celkový komfort tréninku a umožní svobodu pohybu.

Nike Flex Experience pro děti

Tréninkový model značky Nike, to je zajímavá nabídka nejen pro muže, ženy a mládež, ale také pro ty nejmenší děti. V sérii Flex Experience můžeme nalézt rovněž verze určené pro nejmladší sympatizanty městské módy.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím