Nike Hoodland

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

1 – tolik máme v obchodě vysokých bot Nike Hoodland

CZK 1743

Velikosti

42 42,5 43 44 44,5 45 45,5 46

2490 Kč

1743 Kč

Nike
Zobrazit:
z 1

Nike Hoodland Suede

Sportovní trekové boty jsou dnes standardem v nabídce každé významné značky v obuvnické branži. Jednak ne všechny modely splňují své funkce a jsou vhodné pro pěší turistiku. Pokud jde o Nike Hoodland Suede, můžeme si být jisti, že v nich ujdeme mnoho kilometrů s komfortem. Hledáte boty, které odolají náročnému terénu a pomohou Vám přečkat zimu ve sportovním duchu? Zde jsou!

Na zimu – ve městě i v horách

Tento druh sportovní obuvi se stal v posledních letech velmi populární. Ukazuje se, že v každé části roku se můžeme oblékat sportovně a dodatečně si zajistit pohodlí i pocit bezpečí, když se venku udělá chladno, mokro a kluzko. Odpovědí Nike na naše potřeby v druhé polovině roku, je model Nike Hoodland Suede. Jsou to profesionální trekové boty, posazené na hrubé, dobře izolující podrážce s pevným dezénem. Stačí se na tyto boty podívat, abychom usoudili, že se dokonale osvědčí v náročném terénu. Jejich svršek je vyroben z voděodolného semiše a střih po kotníky ochrání před úrazem.

Bez ohledu na to, zda vyrážíte na treking do hor nebo se procházíte po zasněžených městský uličkách, Nike Hoodland Suede se osvědčí dokonale!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím