Dětské Nike Hustle

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

Pohlavi

Velikost

    Méně Více

Barva

Prohlížíte si Dětské boty Nike Hustle
Dostupné modely bot: 3

CZK 790

Velikosti

33 33,5 27,5 31 31,5

1290 Kč

790 Kč

Nike
CZK 845

Velikosti

38 38,5

Velikosti

38,5

1290 Kč

845 Kč

Nike
CZK 892

Velikosti

38,5

Velikosti

38 38,5

1290 Kč

892 Kč

Nike
Zobrazit:
z 3

Nike Hustle

Juniorské boty inspirované basketbalovým stylem, který nikdy nevyjde z módy. Kolekce Nike Hustle, to je dokonalá volba nejen pro mladé sportovce, ale také pro ty, kteří se chtějí stát králem školních lavic. Sneakery vysoké jakosti od jedné z nejpopulárnějších sportovních a lifestylových značek se osvědčí v téměř každé mládežnické garderobě.

Pohodlí a jakost

Svršek modelu Nike Hustle, podobně jako boty určené na basketbal, sahají po kotníky. Je to důležité pro stabilitu nohy, která je během častých výskoků a dynamických, vystavena možnému úrazu. Jednak v tom případě vyšší límec garantuje nejen bezpečí, ale také teplo, pohodlí a styl. Dále svršek, v závislosti od vybrané verze, je svršek Hustle vyroben z kombinace přírodní kůže a textilního materiálu nebo textilních materiálů a syntetiky. Obě jsou velmi pevné a odolné, jednak díky perforace rovněž prodyšné. Klasické šněrování umožní dokonalé přizpůsobení bot k noze. Polstrování z textilního materiálu zajistí příznivé podmínky uvnitř bot a zabrání odírání. Masivní tvar bot je posazen na hrubé, ale elastické podrážce. Poskytne svobodu pohybu a současně skvěle tlumí otřesy. Perforovaný dezén má přilnavé vlastnosti. Modely Hustle jsou ideální volbou jak na hřiště, tak pro běžné nošení, obzvláště v chladnější dny.

Originální styl

Sice juniorské modely top značky uchvácejí pohodlím a jakostí, tyto dvě přednosti nevylučují také jejich originální a současně univerzální vzhled. Klasické spojení černé, bílé a šedé zajistí, že je to obuv, kterou můžete komponovat s téměř každou stylizací. Monochromatický svršek doplněn známým logem Nike, tedy slavným Swoosh, to je garance dokonalého vzhledu. V modelu Hustle D 8 je kůže na přední části bot spojena s textilním materiálem s oblasti paty a středovou část dodatečně stabilizuje pásek s nápisem NIKE. Zatímco Hustle D 9 má drážky uspořádány v kruhu - je možné nejlépe vidět na vnitřní straně boty, kde je také velké logování. Tyto detaily zajistí, že standartní tvar vysokých sneakerů nabírá výjimečný charakter. Nášivka TEAMHUSTLE na jazyku doplňuje celek. Jak nosit Hustle? Jak si jen usmyslíte! Ideálně se budou komponovat s klasickými tepláky a Vaší oblíbenou mikinou. Budou tvořit ideální trio s džíny a tričkem. Osvědčí se také v typicky outdoorové stylizaci. Prohlédněte si kolekci Nike Hustle na e50style.cz. Nejlepší nabídka značkových sneakerů čeká.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím