Nike Kaishi

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike Kaishi, tedy lehkost a pohodlí

Nike Kaishi, to je pohodlí a módní vzhled od jedné z nejpopulárnějších sportovních značek. Tento výjimečný model bot Vás vynese na novou úroveň komfortu a zajistí neobvykle módní vzhled.

Nejmódnější nabídka této sezony

Nike Kaishi v sobě propojuje ty nejlepší přednosti populárního modelu Nike Roshe Run. Boty se ideálně osvědčí jak během sportování, tak i jako doplnění módní stylizace. Proč jsou tak populární? Jsou lehké, prodyšné a jejich elastická podrážka zajistí svobodu pohybu a odpovídající přilnavost.

Svoboda pohybu každého dne

Nike Kaishi a Tanjun, to jsou skvělé modely jako dělané pro osoby milující svobodu pohybu a volný styl. Jednak zařadí se mezi módní trendy? Jistě! Jejich sportovní design Vám umožní tvoření velmi zajímavých outfitů, které Vás odliší v davu. Ideálně se osvědčí jak v kombinaci se sportovním oblečením, tak i v běžných stylizacích na každý den. Čím se vyznačují? Jejich hlavními přednostmi je lehký novodobý vzhled, pevné zpracování a materiály nejvyšší jakosti.

Kaishi 2.0 – novinka z portfolia Nike

Kolekce bot Kaishi čerpá ze dvou kultovních streetwearových klasik: Nike Roshe One a Nike Air Flow. Po ohromném úspěchu Roshe, které se v roce 2012 objevily na seznamu nejlepších sneakerů dle časopisu Complex, projektanti značky se rozhodli zopakovat tento úspěch. Do prodeje přišly boty Nike Kaishi, které se těšily úspěchem stejně jako Roshe One. Jak se řeklo A, je potřeba říct B. Model Kaishi se vrátil v osvěžené formě - jako Kaishi 2.0.

Co se změnilo?

Design bot je více novodobý, zmizel název značky z paty, podrážka je zcela jiná (více o rozdílech mezi modely Nike Kaishi). Je zde více barev, na svršku se objevily ženské potisky. Jedni říkají, že změny jsou pouze kosmetické, ale pro jiné Kaishi 2.0 sesadil současného krále streetwearu, tedy první verzi Kaishi.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím