Nike Nightgazer

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot Nike Nightgazer

CZK 1431

Velikosti

42 42,5 44 44,5 45,5

Velikosti

44,5

1990 Kč

1431 Kč

Nike
CZK 1272

Velikosti

44,5

Velikosti

42 42,5 44 44,5 45,5

1990 Kč

1272 Kč

Nike
Zobrazit:
z 2

Nike Nightgazer

Nightgazer je model, který svým vzhledem navazuje na trendy z 90. let minulého století a stanoví jistý úklon k tehdejším časům. Boty jsou inspirované klasickou běžeckou obuví, proto se jistě zalíbí sympatizantům retro stylu. Klasický design byl zde propojen s novodobými akcenty. Díky péči Nike o každý detail se Nike Nightgazer těší ohromnou popularitou.

Značka Nike se postarala o to, aby se v modelu nacházely současné technologie a materiály, známé z jejich ceněných produktů. Vyšší svršek, který je charakteristickým elementem pro mnoho modelů americké značky, byl vyrobený z pěny phylon. Elastický materiál poskytne odpovědné odpružení a komfort nošení. Ve standartní verzi Nike Nightgazer je svršek vyrobený ze syntetické kůže, textilní síťky a semišových elementů. Vnitřek bot je z měkké tkaniny, která zvýší absorpci vlhkosti, čímž dbá o hygienické prostředí a zvýšení pohodlí během nošení. Odpružená podrážka je zhotovena spojením pěny EVA a gumy, která se vyznačuje vysokou elastičností a umožní přirozený pohyb.

Nike Nightgazer jsou dostupné v pánských i juniorských velikostech.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím