Nike Nightgazer

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike Nightgazer

Nightgazer je model, který svým vzhledem navazuje na trendy z 90. let minulého století a stanoví jistý úklon k tehdejším časům. Boty jsou inspirované klasickou běžeckou obuví, proto se jistě zalíbí sympatizantům retro stylu. Klasický design byl zde propojen s novodobými akcenty. Díky péči Nike o každý detail se Nike Nightgazer těší ohromnou popularitou.

Značka Nike se postarala o to, aby se v modelu nacházely současné technologie a materiály, známé z jejich ceněných produktů. Vyšší svršek, který je charakteristickým elementem pro mnoho modelů americké značky, byl vyrobený z pěny phylon. Elastický materiál poskytne odpovědné odpružení a komfort nošení. Ve standartní verzi Nike Nightgazer je svršek vyrobený ze syntetické kůže, textilní síťky a semišových elementů. Vnitřek bot je z měkké tkaniny, která zvýší absorpci vlhkosti, čímž dbá o hygienické prostředí a zvýšení pohodlí během nošení. Odpružená podrážka je zhotovena spojením pěny EVA a gumy, která se vyznačuje vysokou elastičností a umožní přirozený pohyb.

Nike Nightgazer jsou dostupné v pánských i juniorských velikostech.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím