Nike Phantom

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 5

Cena

KATEGORIE

POHLAVÍ

Velikost

Barva

PODRÁŽKA

Prohlížíte si Nike Phantom
Dostupné modely bot: 5

CZK 750

Velikosti

42,5

1490 Kč

750 Kč

Nike
CZK 441

Velikosti

5

490 Kč

441 Kč

Nike
CZK 250

Velikosti

5

440 Kč

250 Kč

Nike
CZK 275

Velikosti

ONE SIZE

340 Kč

275 Kč

Nike
CZK 850

Velikosti

42,5

1390 Kč

850 Kč

Nike
Zobrazit:
z 5

Nike Phantom – protože každý zápas je tím nejdůležitějším

Materiály dokonalé jakosti jsou se sebou propojeny mistrovským způsobem? To je úloha pro nejlepších! Naštěstí právě s nejlepšími můžete mít co dočinění, bez ohledu na to, jak velkého zápasu se účastníte. Nemusíte čekat až se dostanete do ligy - už dnes během tréninku na svém dvorku se můžete těšit vzhledem a komfortem, který byl doteď rezervován je pro ty nejlepší. To Vám zajistí Nike Phantom – jedinečná fotbalová obuv, stvořená pro Vaše osobní mistrovství. Je čas zahájit hru - ať se na hřišti objeví šampioni!

Přidejte se do ligy mistrů

Ne bez důvodu to právě Nike je jednou z nejčastěji vybíraných značek profesionály. Tato značka, dokonale známá nejen fanoušky streetwearu, se dlouhá léta těší uznáním a záslužnou chválou. Koneckonců vyhrála už mnohokrát! Mistři sportu si cení řešení ve znaku Swoosh – nejen po stránce praktické, ale rovněž díky své spolehlivosti a garance nejvyšší úrovně komfortu. Oblečení a obuv pro opravdové šampiony musí splňovat nejvyšší standardy a jedním z požadavků je pohodlí propojené s nejlepším lookem. Nároky jsou vysoké, ale Nike si s tím radí dokonale, a právě proto sportovci s oblibou vsázejí na tuto značku. Mezi ně patří mimo jinými fotbalisti – a to ti z nejlepších klubů na světě. Nyní rovněž i Vy se můžete přidat do týmu mistrů, přesto že nejste profesionálním hráčem. Ve 50 style jsme toho názoru, že každý zápas je tím nejdůležitějším a zasluhuje na jedinečnou výstroj. Pro všechny příležitosti, malé i velké, máme výjimečnou fotbalovou obuv Nike Phantom, která jakostí neustupuje nabídkami pro profesionály. Lehké a odolné, budou dokonalým společníkem během klíčových utkání a jejich stabilní konstrukce Vás nezklame nejdůležitějších momentech sportovních aktivit. Vsaďte na to, co uchvátilo mistry Vašeho oblíbeného sportu a běžte pro vítězství v nejlepším stylu!

Remíza looku a pohodlí

Nejvyšší jakost, to nejsou pouze materiály dokonalé jakosti, propojené tak, aby dohromady stvořily obuv na mistrovské úrovni. To je rovněž design, garantující jedinečný vzhled během každého fotbalového utkání. Neváhejte a vyberte to, co je nejlepší! Ať už je to utkání o všechno nebo rozehrávka s přáteli na místním dvorku, těšte se jedinečným lookem, který zajistí pouze značka ve znaku Swoosh. Nike Phantom se jistě přizpůsobí do každého tréninkového outfitu. Jejich módní barva upoutá pozornost a bude důkazem Vašeho skvělého cítění stylu, ze kterého nerezignujete za žádných okolností. Stejně tak jako mistři fotbalových týmu na světové úrovni, každého dne můžete dokázat, že sportovní design můžete jít ruku v ruce s klasou. Přeci z dokonalého vzhledu není třeba rezignovat dokonce ani na náročném tréninku. Právě proto vsaďte na to, co je nejlepší. V případě Nike Phantom utkání looku a komfortu končí remízou – a to bude ten nejlepší možný výsledek!

Modely pro:

Typy Nike Phantom:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím