Nike Pico 4

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

3 – tolik máme v obchodě bot Nike Pico 4

CZK 441

Velikosti

28 31 31,5 33

Velikosti

33,5

790 Kč

441 Kč

Nike
CZK 632

Velikosti

27

790 Kč

632 Kč

Nike
CZK 441

Velikosti

33,5

Velikosti

28 31 31,5 33

890 Kč

441 Kč

Nike
Zobrazit:
z 3

Nike Pico 4

Historie značky Nike sahá až do 60. let minulého století, kdy Bill Bowerman a Philip Knight společně otevřeli byznys v obuvnické branži. Na počátku se soustředili na výrobu běžeckých bot, jednak rychle rozšířili rozsah produktů. Objevilo se sportovní oblečení, boty na basketbal a následně i pro jiné sportovní disciplíny.

Sport to je jedna věc a móda druhá. V bohaté nabídce Nike najdete mnoho oděvů a obuvi, které můžeme nosit téměř ke každé neformální příležitosti.

Dámská a pánská móda, to není vše, co může Nike nabídnout. Najdeme zde také bohaté kolekce oblečení a bot pro děti. Nike Pico 4, to je série dětské obuvi, kterou bychom určitě měli vzít v úvahu, pokud hledáme botičky pro své dítě. Dětská noha vyžaduje výjimečnou ochranu, poněvadž pohybové ústrojí se teprve vyvíjí. Boty Nike Pico 4 jsou navržené shodně s potřebami malého dítěte, jsou pohodlné, zajistí stabilitu a správnost kroku. Jemná přírodní kůže, ze které jsou tyto boty zhotovené a anatomický tvar garantují, že obuv nebude odírat nohu, tlačit a zajistí maximální pohodlí.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím