Nike Pico 4

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike Pico 4

Historie značky Nike sahá až do 60. let minulého století, kdy Bill Bowerman a Philip Knight společně otevřeli byznys v obuvnické branži. Na počátku se soustředili na výrobu běžeckých bot, jednak rychle rozšířili rozsah produktů. Objevilo se sportovní oblečení, boty na basketbal a následně i pro jiné sportovní disciplíny.

Sport to je jedna věc a móda druhá. V bohaté nabídce Nike najdete mnoho oděvů a obuvi, které můžeme nosit téměř ke každé neformální příležitosti.

Dámská a pánská móda, to není vše, co může Nike nabídnout. Najdeme zde také bohaté kolekce oblečení a bot pro děti. Nike Pico 4, to je série dětské obuvi, kterou bychom určitě měli vzít v úvahu, pokud hledáme botičky pro své dítě. Dětská noha vyžaduje výjimečnou ochranu, poněvadž pohybové ústrojí se teprve vyvíjí. Boty Nike Pico 4 jsou navržené shodně s potřebami malého dítěte, jsou pohodlné, zajistí stabilitu a správnost kroku. Jemná přírodní kůže, ze které jsou tyto boty zhotovené a anatomický tvar garantují, že obuv nebude odírat nohu, tlačit a zajistí maximální pohodlí.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím