Nike Superfly

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Nike Superfly – nový rozměr komfortu

Máte rádi fotbal nejen v televizi, ale také v reálu? Hledáte boty, které zlepší Vaši efektivitu, rychlost a komfort na hřišti? Prohlédněte si model Nike Superfly, který se dokonale osvědčí během hry v různém počasí a na různém povrchu. Charakteristická nabídka pro amatéry fotbalu, to je kombinace nejlepších materiálů a nejnovějších technologií. Díky těmto botám bude střílení gólů snadnější a příjemnější.

Jaké Nike Superfly vybrat?

Kolekce zahrnuje několik různých modelů, pro malé i velké muže. V závislosti na tom, kde praktikujete svůj oblíbený sport, můžete zvolit kopačky nebo halovou obuv, která Vám zajistí maximum komfortu během hry. Skvělou nabídkou pro milovníky fotbalu na přírodním trávníku budou Nike MercurialX Superfly 6, které si oblíbil sám Cristiano Ronaldo! Tyto kopačky Vám padnou do gustu jak ze vzhledu komfortu nošení a zlepšení efektivnosti hry, tak i pro jejich dobrý poutavý design. V nabídce značky najdete také boty do haly. Jejich gumový dezén zajistí dokonalou přilnavost a Vy se můžete svobodně pohybovat se zápalem do hry.

Komfort a efektivnost na hřišti

Všechny nabídky z řady Nike Superfly jsou vyrobené z materiálů nejvyšší kvality, díky čemu zajistí lepší komfort hry a jsou neobvykle odolné. Syntetické svršky nízkého střihu zlepší manipulaci s míček a obratnost na hřišti. Textilní polstrování a měkký límec bot je garancí dobrého přizpůsobení a maximálního komfortu. Podrážky jsou přizpůsobené na různé druhy povrchu. A díky tomu, že jsou modely podepsané Cristianem Ronaldo, jsou precizně zpracované a garantují dlouhou trvanlivost. Nike Superfly jsou must have pro každého amatérského hráče fotbalu.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím