Pánské Nike Varsity

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Velikost

Barva

Prohlížíte si boty Nike Varsity
Dostupné modely bot: 1

CZK 1251

Velikosti

42 42,5 44 44,5 45

1790 Kč

1251 Kč

Nike
Zobrazit:
z 1

Nike Varsity

Jste muž, který je rád v pohybu? Neradi usínáte na vavřínech a vždy chcete dosahovat více? Návštěva posilovny je pro Vás skvělý způsob pro trávení volného času? Pak jste tu správně! Boty Nike Varsity byly stvořené právě pro takové osoby, jako jste Vy - neústupné, nekompromisní a svobodné, ale zároveň cenící si dobrý módní look. Nyní jsou všechny tyto přednosti spojeny v jednom výjimečném modelu. Odhalte všechny jeho přednosti a těšte se komfortem v nejlepším stylu.

Technologie hodné mistrů

Proč jsou boty Nike Varsity tak pohodlné? Jejich tajemstvím jsou materiály nejvyšší jakosti a dokonale promyšlené novodobé technologie. Řešení ověřená těmi nejlepšími - běžci, atlety, fotbalisty - byla zadaptována do každodenní obuvi, ideální na každou příležitost. Setkání s přáteli či projížďka na kole? Trénink na čerstvém vzduchu a možná návštěva posilovny? Nemusíte si vybírat - nyní se můžete těšit mistrovským komfortem absolutně všude. Svršek těchto výjimečný bot se přizpůsobí Vaší noze a zajistí termický komfort. Jak je to možné? Vše díky inovačnímu spojení prodyšné síťky s odolnými elementy z TPU. Stabilizující pásky přes středovou část se nejen dokonale prezentují, ale rovněž zajistí podporu každého pohybu. O komfort dbá rovněž výjimečná podrážka, která je zkonstruovaná tak, aby odpružila každý krok a chránila Vaše klouby. Právě proto všechny modely z řady Varsity jsou neobvykle pohodlné. Přesvědčíte se o tom, jakmile si je obujete - just try it!

Look pro nejlepší

Nike od samého počátku své existence dokazuje, že komfort a nejmódnější design jsou ruku v ruce. Mohou - a dokonce by měly! Pohodlí, které potřebujete a dokonalý look, na který zasluhujete, se propojují v modelech z řady Varsity, což je činí dokonalými botami na každou příležitost. Tyto výjimečné sneakery se osvědčí jak v posilovně, tak i během tréninku na čerstvém vzduchu či dokonce jako casualová obuv s nádechem sportovní nonšalance. Jejich jednoduchý svršek je tvarován tak, aby módně odhalil kotníky a klasická černá barva je jistě zařadí do každé stylizace. Vsaďte na klasickou verzi black and white nebo nadčasovou čerň svršku i podrážky a těšte se osvědčeným vzhledem v nejlepším stylu. A možná hledáte něco, co Vám dodá energii a upoutá pozornost? Žádný problém! Právě pro takové osoby, jako jste Vy, značka Nike připravila Varsity Compete ve verzi s ohnivě červeným svrškem. Neváhejte a ještě dnes si vyberte svůj model a těšte se komfortem v nejlepším stylu.

Pánské Nike Varsity v barvách:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím