Plavky

(0)

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Více jak 100 modelů pro ženy i muže - plavky dostupné ve 50style

Hledáte dámské nebo pánské plavky, které se skvěle osvědčí během dovolené, návštěvy sauny, aqua aerobiku nebo na bazéně? To je dobře, poněvadž v našem obchodě se právě objevila nejnovější kolekce tohoto typu sortimentu!

V sortimentu plavek jsme pro Vás připravili mimo jiné jednodílné i dvoudílné dámské plavky, pánské plavky, přiléhavé koupací šortky a také modely, které zajistí něco větší svobodu, a to od takových producentů, jako jsou Lotto, Nike, Up8 a Lonsdale.

Jaké plavky jsou tuto sezonu nejmódnější?

Nelze si nevšimnout, že v posledních letech kralují především minimalistické projekty – letos tomu není jinak! Efektivní minimalizmus, oku příjemná barva a zajímavé střihy, to jsou absolutně nejžhavější trendy. Místo bohatě zdobených dámských plavek nahradily jemné barvy a delikátní vzory či potisky, jednak to rozhodně neznamená, že jsou nudné a nijaké. Právě naopak – díky originálním střihům podtrhujícím přednosti dámské postavy, můžeme narazit na opravdové perličky. Skvělým příkladem toho jsou mimo jiné dámské jednodílné plavky Lotto Molveno, které jsou vyrobené z materiálu zdobeného drobnými bílo-modrými proužky, navazující na námořnický styl. Ačkoliv zdánlivě vypadají obyčejně, hluboce střižená záda se šněrováním a výstřih pod prsy, který je dodatečně zdobený červeným kontrastním střapcem, jim dodají na dravosti.

V případě nabídky plavek určených do muže, v mnoha kolekcích od sportovních značek dominují živí a výrazné barvy (jako je například módní výrazný odstín oranžové, který prezentují šortky Nike Essential) a kontrastní spojení barev, které můžeme vidět například na nabídkách od italské značky Lotto, které jsou dostupné v našem internetovém obchodě.

Jste zvědaví, jaké ještě projekty plavek najdete ve 50style? Nahlédněte do našeho e-shopu a již dnes se připravte na letní radovánky nebo doplňte svou garderobu na bazén. Prohlédněte si inspirující trendy ve 50style.