Pánské Basketbalové boty

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 4

Cena

Velikost

    Méně Více

ZNAČKA

Barva

TYP

Prohlížíte si Pánské Basketbalové boty
4 – tolik máme v obchodě pánských bot na basketbal

Pánské basketbalové boty

Sportem ke zdraví! S tímto tvrzením souhlasíme, proto se v naší nabídce snažíme shromáždit ty nejlepší produkty, které se dokonale osvědčí při každé fyzické aktivitě, tak jako pánské basketbalové boty. Prohlédněte si nabídku 50style a zjistěte, co jsme pro Vás připravili.

Pánské boty na basketbal těch nejlepších značek - pouze ve 50style!

V naší nabídce najdete basketbalové boty takových značek, jako jsou adidas nebo Nike. Dokonale se osvědčí během tréninku a dbají o komfort Vašich nohou. Kromě toho pánské boty na basketbal Vás ochrání před nebezpečnými úrazy.

Záleží nám na Vaší spokojenosti, proto ve 50style nabízíme jen to nejlepší. Navštivte stránky 50style a prohlédněte si módní a pohodlné basketbalové boty ve výjimečně atraktivních cenách.

CZK 1390

Velikosti

42 42,5 43 44 44,5

2399 Kč

1390 Kč

Nike
CZK 1390

Velikosti

42 42,5 44 44,5

2299 Kč

1390 Kč

Nike
CZK 990

Velikosti

44 2/3 46 46 2/3

1990 Kč

990 Kč

adidas
CZK 1390

Velikosti

44 2/3

2290 Kč

1390 Kč

adidas
Zobrazit:
z 4

Pánské boty na basketbal - modely známých značek

Basketbal, to je jeden z nejpopulárnějších sportů na světě. Jak profesionální hráči, tak i ti amatérští, potřebují odpovědně padnoucí obuv, aby se během hry cítili pohodlně a bezpečně. Pánské boty ke hře basketbalu, to je základ basketbalové výbavy výběr by měl být důkladně promyšlený.

Nejlepší basketbalové boty na e50style.cz

Pánské boty na basketbal musejí zajistit stabilitu každého kroku a umožnit vykonávání dynamického pohybu. Nejlépe se osvědčí modely s vyšším svršek, poněvadž taková konstrukce ochrání kotníky, které jsou u basketbalistů vystavené bolestivým úrazům. V internetovém obchodě e50style.cz najdete mezi jinými basketbalové boty Nike a adidas – značek, které se již dlouhá léta těší uznáním jak profesionálů, tak i amatérů. Námi nabízené modely se vyznačují precizním zhotovením. Svršek z komponentů vysoké jakosti se dobře přizpůsobí tvaru nohy, což je neobvykle důležité pro rychlou obratnost během hry. V konstrukci novodobých pánských bot na basketbal jsou využívané pružné podrážky založené na inovační pěně, které mají za úkol tlumit energii otřesů.

Boty na basketbal nejen na trénink

Sneakery udržované v basketbalové stylistice se těší velký zájmem mezi milovníky streetwearových trendů. Jestli hledáte model, který se stane základem Vaších městských outfitů, seznamte se s nabídkou e50style.cz, kde odhalíte fantastické modely sportovních bot od renomovaných značek. Model vybavené slavným systémem odpružení Air Max od Nike? A možná basketbalové boty adidas s vložkou Ortholite a středovou podrážkou vyrobenou z elastické pěny Cloudfoam? Novodobé technologie a jedinečný design, to jsou elementy, díky kterým si zajistíte pohodlí a atraktivní look na běžné nošení!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím