Pánské Fotbalové boty

(3)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

Značka

Velikost

    Méně Více

Typ

Barva

Zapínání

Materiál

Prohlížíte si Pánské Fotbalové boty
3 – tolik máme v obchodě pánských bot na fotbal

Velikosti

41 42 42,5 44 44,5 45 45,5

1490 Kč

750 Kč

Nike

Velikosti

44 2/3 45 1/3 46

1390 Kč

550 Kč

adidas

Velikosti

43 1/3

1390 Kč

807 Kč

adidas
Zobrazit:
z 3

Fotbalové boty

Fotbal je bezpochyby nejpopulárnějším sportem. Vyplývá to především z faktu, že zásady hry nepatří k nejsložitějším a k samotnému sportu postačí fotbalové boty, šortky a míč. Fotbal mohou hrát osoby v každém věku bez ohledu na pohlaví. V obchodě 50style najdete obuv na fotbal takových značek, jako jsou Nike, adidas a Lotto.

Druhy fotbalové obuvi

Dříve byl pouze jeden druh fotbalové obuvi - kolíkové kopačky určené na přírodní trávník. Dnes mají amatéři i profesionální fotbalisti k dispozici obuv do haly (sálovky), na umělý trávník (turfy) a rovněž kolíky bot je možné koupit ve dvou variantách: metalové nebo plastové. Boty na fotbal mohou být vyrobené z přírodní kůže nebo ze syntetických materiálů. Každý z těchto materiálů má své oblíbence i odpůrce, proto výběr svršku bot je zcela individuální.

Jaké fotbalové boty vybrat?

Odpovídající fotbalové boty by měly být lehké a vyrobené z materiálů vysoké jakosti, díky čemu budou ideálně přiléhat k noze a chránit ji. Abyste měli jistotu, že boty budou splňovat tyto kritéria, doporučujeme vybírat ověřené značky, jako jsou adidas, Nike či Lotto, které můžete vidět v našem e-shopu. Kupujíc takové boty máte jistotu, že Vám vydrží po dlouhou dobu.

Na základě toho, zda hrajete na hřišti, na přírodním či umělém trávníku nebo v hale - měli byste vybírat obuv, která bude vhodná na daný povrch. Bez ohledu na Vaše preference, v e-shopu 50style najdete fotbalové boty každého druhu. Prohlédněte si naší nabídku.