Pánské Pohorky

(1)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Značka

Velikost

Barva

Zapínání

Materiál

Prohlížíte si Pánské Pohorky
Dostupné modely pánských pohorek: 1

Velikosti

44

1790 Kč

690 Kč

Feewear
Zobrazit:
z 1

Pánské pohorky v nabídce 50style

Pánské pohorky, to je ideální doplnění Vašich podzimních a zimních stylizací v městském stylu. Osvědčí se nejen na cesty do práce či procházky v parku, ale také do hor či na výpravy do terénu. Super pohodlné, velmi přilnavé, teplé a stabilní – právě takovou obuv potřebuje každý muž do nepříznivého počasí. Pánské pohorky, to však není jen komfort nošení, ale také univerzální styl

Pánské pohorky – proč se vyplatí?

Kluzký povrch, nepříznivé počasí, zima, déšť či sníh – v období podzimu a zimy to je na denním pořádku. Proto je tak důležité si odpovědně vybavit garderobu, abychom se mohli plně těšit kouzlem podzimního a zimního období. Nezbytné elementy Vašeho stylu pro tuto část roku? Jistě teplá bunda a pořádné pánské pohorky. Odpovědně vybrané boty jako jsou pohorky, Vám zajistí komfort nošení, přilnavost na kluzkém povrchu a ochranu před vlhkem či chladem. Díky tomu namísto sezení doma během podzimního odpoledne, vyrazte na procházku po lese nebo si naplánujte víkend v horách.

Pánské pohorky – univerzální styl

Na tento druh obuvi se oplatí vsadit nejen z důvodu na jejich funkčnost a praktičnost, ale také pro jejich univerzální městský styl. Pohorky můžete stylizovat na mnoho způsobů, jednak nejlepší bude je zkomponovat s klasickými džíny a parkou. Pánské trapery se rovněž osvědčí ve více sportovních outfitech, například s joggery a péřovou bundou. Bez ohledu na to, kterou možnost zvolíte, jistě uznáte, že pohorky budou dokonalou tečkou na závěr v každé stylizaci na podzim či zimu.