Pánské Pohorky

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

Velikost

    Méně Více

ZNAČKA

Barva

TYP

Prohlížíte si Pánské Pohorky
Dostupné modely pánských pohorek: 2

CZK 1790

Velikosti

41 42 43 44 45 46

Velikosti

41 42 43 44 45 46
CZK 1790

Velikosti

41 42 43 44 45 46

Velikosti

41 42 43 44 45 46
Zobrazit:
z 2

Pánské pohorky v nabídce 50style

Pánské pohorky, to je ideální doplnění Vašich podzimních a zimních stylizací v městském stylu. Osvědčí se nejen na cesty do práce či procházky v parku, ale také do hor či na výpravy do terénu. Super pohodlné, velmi přilnavé, teplé a stabilní – právě takovou obuv potřebuje každý muž do nepříznivého počasí. Pánské pohorky, to však není jen komfort nošení, ale také univerzální styl

Pánské pohorky – proč se vyplatí?

Kluzký povrch, nepříznivé počasí, zima, déšť či sníh – v období podzimu a zimy to je na denním pořádku. Proto je tak důležité si odpovědně vybavit garderobu, abychom se mohli plně těšit kouzlem podzimního a zimního období. Nezbytné elementy Vašeho stylu pro tuto část roku? Jistě teplá bunda a pořádné pánské pohorky. Odpovědně vybrané boty jako jsou pohorky, Vám zajistí komfort nošení, přilnavost na kluzkém povrchu a ochranu před vlhkem či chladem. Díky tomu namísto sezení doma během podzimního odpoledne, vyrazte na procházku po lese nebo si naplánujte víkend v horách.

Pánské pohorky – univerzální styl

Na tento druh obuvi se oplatí vsadit nejen z důvodu na jejich funkčnost a praktičnost, ale také pro jejich univerzální městský styl. Pohorky můžete stylizovat na mnoho způsobů, jednak nejlepší bude je zkomponovat s klasickými džíny a parkou. Pánské trapery se rovněž osvědčí ve více sportovních outfitech, například s joggery a péřovou bundou. Bez ohledu na to, kterou možnost zvolíte, jistě uznáte, že pohorky budou dokonalou tečkou na závěr v každé stylizaci na podzim či zimu.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím