Pánské Fotbalové doplňky

(3)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

Značka

Velikost

Typ

Barva

Prohlížíte si pánské Fotbalové doplňky
3 – tolik máme v obchodě pánských fotbalových doplňků

Typy pánských fotbalových doplňků:

štulpny
fotbalové rukavice

Zpět do kategorie: pánské doplňky

Velikosti

11

540 Kč

170 Kč

Nike

Velikosti

L

Velikosti

S

290 Kč

275 Kč

Nike

Velikosti

L

Velikosti

S

240 Kč

130 Kč

Nike
Zobrazit:
z 3

Pánské fotbalové doplňky

Fotbalové emoce Vás dostihují bez ohledu na část roku? A možná se již připravujete na další sezonu? Jste velkým fanouškem fotbalu anebo někdo z Vaších blízkých je zapáleným fotbalistou? Dobře víte, že trénink, utkání či rozehrávka pro relax vyžadují odpovídající přípravu. Nestačí obyčejné sportovní boty, šortky a bavlněné tričko. Jakými fotbalovými doplňky bychom se měli vyzbrojit? Co Vám usnadní hru? Poradíme Vám!

Fotbalové rukavice

Tento element fotbalové výstroje se osvědčí především tehdy, když často stojíte v brance. Dobře víme, že tehdy je hlavní nejen postřeh a schopnost rychle reagovat, ale také brankářské rukavice. Modely dobré jakosti odolají silným údarům a zajistí Vám dobré sevření míče. Právě proto musejí být dobře vybrané a vyrobené s maximální péčí. Jaké fotbalové rukavice najdete v nabídce našeho multibrandu? Budou to jak produkt známé sportovní značky se třemi pásky, která nabízí fotbalové rukavice adidas Pred TRN v několika barevných verzích. V tomto modelu je vnitřku užitá měkká pěna EVA a také latexová vrstva na svršku, která dbá o odpovídající úchyt míče. Aby bylo zajištěno dobré přizpůsobení, kolem zápěstí se nachází zapínání na suchý zip. Volíte sportovní značku s kultovním Swooshem? Žádný problém! Fotbalové rukavice Nike NK GK Match JR-FA 18 nebo 19, to je rovněž mix materiálů nejvyšší jakosti a funkčního designu. A možná se necháte zlákat na rukavice Umbro Classico Glove – JNR nebo Umbro Neo Club Glove – JNR, kde je užito dodatečné zpevní na svršku?

Ponožky

Jednak samotné rukavice pro brankáře, to není všechno. Každý hráč týmu by měl mít ve své kolekcí vysoké fotbalové ponožky. Důležité je to, aby dobře ochránily nohu a příliš ji nestlačovaly. Na hřišti je nejdůležitější svoboda pohybu a doplňky, které neomezují během hry. Zde rovněž máte na výběr několik známých sportovní značek, které nabízejí produkty nejvyšší jakosti. Prohlédněte si štulpny Umbro Liga, které budou sahat po kolena. Zde byly použity ionty stříbra, které mají antimykotické a antibakteriální vlastnosti. Zatímco v modelu pánských podkolenkách adidas Santos Sock 18 je užitá technologie Climacool, která dbá o odpovídající ventilaci a odvádění vlhka. V modelu pánských ponožek Nike Classic Football Fit-Dri Sock je užitý systém Dri-Fit, který rovněž odpovídá cirkulaci vzduchu a odvádí vlhka. Zde je také dodatečně zpevněna oblast prstů a paty, aby byla zajištěna trvanlivost a delší životnost Vašeho oblíbeného modelu. Minimalistický design bílých ponožek doplňuje kontrastní černé logo.

Chrániče

Co ještě? Dobře víme, že skutečný trénink zahrnuje mnoho obětí. Rychlý skluz k míči, nešťastné zkroucení nohy nebo sprint za míčem, abychom předběhli soupeře. Nejednou upadnete, odřete si koleno nebo způsobíte jiný úraz. Proto, aby bylo postaráno o Vaše bezpečí, jistě budou přídatné chrániče na nohy. Vsaďte na pevný holenní chránič adidas X Lite, který Vás ochrání před údery. A možná se necháte zlákat na něco delší model adidas Messi 10 LE? Volíte jednoduchou stylistiku? Prohlédněte si model Nike HRD Shell SL, který je z větší části vyroben z polypropylenu nebo model Nike NK CHRG GRD s elastickými pásky, které Vám umožní získat ideální přizpůsobení . Na výběr máte rovněž mnoho nabídek od sportovní značky Umbro – např. model Classico Slip, NEO Vento Slip či Veloce Guard V/Det Sock. Neváhejte a stvořte svůj fotbalovou výbavu, aby Vám každé utkání přineslo výhru!

Pánské fotbalové doplňky podle značky:

Pánské fotbalové doplňky podle barvy: