Pánské přechodné bundy

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 7

Cena

Velikost

ZNAČKA

Barva

sezóna

TYP

CZK 1182

Velikosti

M L XL

1390 Kč

1182 Kč

Lonsdale
CZK 417

Velikosti

XXL

990 Kč

417 Kč

Lotto
CZK 417

Velikosti

XL XXL

990 Kč

417 Kč

Feewear
CZK 502

Velikosti

M L

990 Kč

502 Kč

Feewear
CZK 417

Velikosti

M L XL

1040 Kč

417 Kč

Lotto
CZK 502

Velikosti

M L

1240 Kč

502 Kč

Feewear
CZK 502

Velikosti

XL XXL

1240 Kč

502 Kč

Feewear
Zobrazit:
z 7

Přechodné bundy

Přechodné bundy se dokonale osvědčí jako základ stylizace v období jara a podzimu. Dnešní svět módy nabízí klientům velký výběr svršků tohoto druhu, proto každý najde něco pro sebe, co bude dokonale pasovat do jeho stylu.

Prošívané bundy

Prošívané přechodné bundy byly dříve velmi populární. Později jejich sláva mírně poklesla, díky čemu se rovněž snížila jejich nabídka v prodejnách. V poslední době se jednak tento trend vrátil a opět se těší nebývalou popularitou, jak mezi ženami, tak i mezi muži. Prošívané přechodné bundy nabízejí takové známé značky, jako jsou Nike, Umbro či Feewear.

Bundy v energických barvách

Pokud svým outfitem chcete bojovat s ponurou aurou podzimu, doplňte svůj šatník přechodnými bundami v energických barvách. Oděvy v barvě červené, zelené či tyrkysové najdete v nabídce obchodu 50style.

Módní bomberky

Pokud chcete držet krok s městskými trendy, vyberte si jednu z bomberek, dostupných v internetovém obchodě 50style. Tento neobvykle zajímavý střih přechodné bundy Vám umožní stvořit nejednu zajímavou stylizaci. Bomber jsou bundy se zajímavou historií. Přes několik let zapomínané, dnes získávají sympatie fanoušků streetwearu na celém světě. Pokud hledáte dobře vypadající a funkční přechodné bundy, neváhejte a zvolte bomber. Je to dobrý výběr pro každého, protože přechodné bundy typu bomber se líbí velkému počtu lidí různého pohlaví a věku.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím