Pánské bundy na jaro, bundy na podzim

(6)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 6

Cena

Značka

Velikost

Typ

Barva

Střih

Vzor

Materiál

Prohlížíte si pánské Přechodné bundy
6 – tolik máme v obchodě pánských přechodných bund

Velikosti pánských přechodných bund:

S
M
L
XL
XXL

Zpět do kategorie: pánské oblečení

Velikosti

S M L XL XXL

1790 Kč

1035 Kč

adidas

Velikosti

S M L XL XXL

990 Kč

690 Kč

Lotto

Velikosti

M L

1240 Kč

390 Kč

UP8

Velikosti

M L

1440 Kč

671 Kč

UP8

Velikosti

M XXL

1090 Kč

590 Kč

Lotto

Velikosti

M L

1390 Kč

690 Kč

Lonsdale
Zobrazit:
z 6

Přechodné bundy

Přechodné bundy se dokonale osvědčí jako základ stylizace v období jara a podzimu. Dnešní svět módy nabízí klientům velký výběr svršků tohoto druhu, proto každý najde něco pro sebe, co bude dokonale pasovat do jeho stylu.

Prošívané bundy

Prošívané přechodné bundy byly dříve velmi populární. Později jejich sláva mírně poklesla, díky čemu se rovněž snížila jejich nabídka v prodejnách. V poslední době se jednak tento trend vrátil a opět se těší nebývalou popularitou, jak mezi ženami, tak i mezi muži. Prošívané přechodné bundy nabízejí takové známé značky, jako jsou Nike či Feewear.

Bundy v energických barvách

Pokud svým outfitem chcete bojovat s ponurou aurou podzimu, doplňte svůj šatník přechodnými bundami v energických barvách. Oděvy v barvě červené, zelené či tyrkysové najdete v nabídce obchodu 50style.

Módní bomberky

Pokud chcete držet krok s městskými trendy, vyberte si jednu z bomberek, dostupných v internetovém obchodě 50style. Tento neobvykle zajímavý střih přechodné bundy Vám umožní stvořit nejednu zajímavou stylizaci. Bomber jsou bundy se zajímavou historií. Přes několik let zapomínané, dnes získávají sympatie fanoušků streetwearu na celém světě. Pokud hledáte dobře vypadající a funkční přechodné bundy, neváhejte a zvolte bomber. Je to dobrý výběr pro každého, protože přechodné bundy typu bomber se líbí velkému počtu lidí různého pohlaví a věku.

Značky pánských přechodných bund:

Typy pánských bund: