Pánská trička Reebok

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

Velikost

ZNAČKA

Barva

Typ

Pánská trička Reebok

Značka Reebok mající své kořeny ve Velké Británii, podobně jako mnoho jiných top značek, začínala produkcí sportovní obuvi. Firmu založil koncem XIX. století Joseph Foster. Anglický atlet jako první opracoval a stvořil běžecké boty s hroty na podrážce. V pozdějších lete se portfolio společnosti značně rozšířilo. Současně se těší velkou popularitou jak mezi fanoušky fyzické aktivity, tak i milovníky sportovního stylu trička Reebok. Všechny modely jsou zhotoveny s pečlivě vybraných materiálů, aby zajistily maximální komfort nošení.

Pánská trička Reebok na e50style.cz – důvěřujte mnohaletým zkušenostem

Pánská trička Reebok dostupná v internetovém obchodě e50style.cz, to je dokonalá volba pro pány, kteří si nedovedou představit život bez sportu. Produkty propracované do každého detailu se skvěle osvědčí na fitness, do posilovny či na trénink na čerstvém vzduchu. Za komfort nošení odpovídají materiály vysoké jakosti a inovační technologická a konstrukční řešení, která se přikládají na klíčových vlastnostech, jako jsou přizpůsobení, odolnost a odvádění vlhkosti. Námi nabízená pánská trička značky Rebeko mohou nosit jak profesionální, tak i amatérští sportovci.

Projektanti pracující pro společnost založenou rodinou Fosterů dbají nejen o funkčnost jednotlivých modelů. Pánská trička Rebeko, to je garance atraktivního designu, který může být ideálním doplnění každodenních outfitů.

Pánská módní trička Reebok v barvách:

černá
tmavě modrá
šedá

Rozměry pánských triček značky Reebok:

S
M
L
XL
XXL

Zpět do kategorie pánská trička

CZK 390

Velikosti

S M XL

790 Kč

390 Kč

Reebok
Zobrazit:
z 1

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím