Pánské Výrobky Fila

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Pánské produkty Fila

V italském městečku Biella před 100 lety dva bratři Fila založili rodinnou firmu, která se na počátku  specializovala výrobou horolezeckého vybavení a oděvů. Dnes je mezinárodním gigantem, který produkuje oblečení, obuv a doplňky pro profesionální sportovce a milovníky sportovního stylu.

Na sport i na každý den

Značka Fila je producentem oblečení a doplňků na tenis, golf, horolezectví, fitness a také nabízí kolekce casual. Produkty této firmy jsou oceňované na celém světě. Zajímavé vzory, kvalitní materiály a dokonalá znalost potřeb klienta zajistí, že značce Fila můžete důvěřovat. Jste milovníkem klasiky ve sportovním vydání? Jistě se podívejte na minimalistické boty Fila Serve v bílé a černé barvě. Pokud hledáte lehké a prodyšné tenisky  na  léto, ideální volbou bude model Firebolt, ve kterém jsou použity speciální prodyšné materiály. Pánská kolekce Fila slučuje sportovní a pouliční styl, díky čemu padne do gustu každého muže.

Prohlédněte si všechny pánské boty Fila dostupné v internetovém obchodě 50style a vyberte si ideální pár!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím