Pánské Fila eshop

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

CZK 891

Velikosti

42

2240 Kč

891 Kč

Fila
CZK 1071

Velikosti

41

Velikosti

39,5

1740 Kč

1071 Kč

Fila
CZK 891

Velikosti

39,5

Velikosti

41

1740 Kč

891 Kč

Fila
Zobrazit:
z 3

Pánské produkty Fila

V italském městečku Biella před 100 lety dva bratři Fila založili rodinnou firmu, která se na počátku  specializovala výrobou horolezeckého vybavení a oděvů. Dnes je mezinárodním gigantem, který produkuje oblečení, obuv a doplňky pro profesionální sportovce a milovníky sportovního stylu.

Na sport i na každý den

Značka Fila je producentem oblečení a doplňků na tenis, golf, horolezectví, fitness a také nabízí kolekce casual. Produkty této firmy jsou oceňované na celém světě. Zajímavé vzory, kvalitní materiály a dokonalá znalost potřeb klienta zajistí, že značce Fila můžete důvěřovat. Jste milovníkem klasiky ve sportovním vydání? Jistě se podívejte na minimalistické boty Fila Serve v bílé a černé barvě. Pokud hledáte lehké a prodyšné tenisky  na  léto, ideální volbou bude model Firebolt, ve kterém jsou použity speciální prodyšné materiály. Pánská kolekce Fila slučuje sportovní a pouliční styl, díky čemu padne do gustu každého muže.

Prohlédněte si všechny pánské boty Fila dostupné v internetovém obchodě 50style a vyberte si ideální pár!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím