Dětské Puma Cabana

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Puma Cabana

Vsázíte na jakost a ve svých volbách se rozhodujete pro osvědčené značky s tradicí? Puma je německá značka, která byla založena již v roce 1924 bratry Adolfem a Rudolfem Dasslerovi. Jednak po čase se jejich cesty rozešly a v roce 1948 - Adolf stvořil svou značku adidas a Rudolf nazval svou značku Ruda, která poté změnila název na dnešní Pumu. Po smrti Rudolfa jeho firmu přebírá syn - Armin Dessler. Značka se celou dobu snažila jít s duchem času a zajistit svým klientům komfort na nejvyšší úrovni. Již v roce 1976 byla využita technologie S. P. A., jejíž cílem bylo stvoření sportovních bot s vyšší podrážkou. To mělo zabránit napínání Achillovy šlachy. V roce 1989 se začala užívat technologie, která má dbát o výjimečné odpružení kroku.

Sport každého dneAmortizacija ir laidumas orui

Pokud jste osobou, která každého dne upřednostňuje pohodlí, boty Puma Cabana jsou jako dělané právě pro Vás. Obuv udržovaná ve sportovním stylu dbá o výjimečný komfort nošení dokonce během dlouhého aktivního dne. Ideální nejen na běhání či jiné sporty, osvědčí se rovněž ve všedních stylizacích. Módní spojení sportu s casualovým stylem zajistí, že takovou obuv můžete nosit ke všemu a na každou příležitost. Preferujete elegantní styl a sako je častou součástí Vaších stylizací? Doplňte svůj look sportovní lifestylovou obuví. Odvažte se komponovat věci, které k sobě na první pohled nepasují a ukažte svůj styl.

Nejlepší jakost

Sneakery Puma Cabana jsou boty inspirované běžeckými botami. Spojení kůže nejvyšší jakosti s prodyšnou síťkou v budově svršku Vám umožní získat nejen odpovídající ventilaci pro nohy, ale rovněž dlouhou trvanlivost, dokonce i během intenzivního nošení. Textilní polstrování poskytne jistotu komfortu a zajistí ideální přizpůsobení noze. Zatímco pěna EVA využitá ve středové podrážce dbá o odpružení každého kroku, díky čemu budou Vaše klouby a šlachy odlehčeny. Gumová vnější podrážka zajistí přilnavost na každém povrchu. Úzký střih, měkké polstrování a materiály nejlepší jakosti Vám umožní se těšit svými botami několik let. Zajímavé spojení barev se zařadí do mnohých stylizací.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím