Puma Vikky

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Sportovní Puma Vikky

Puma je značka s mnohaletými zkušenostmi v produkci sportovní obuvi. Na počátku firma směrovala své produkty především na muže, jednak v průběhu let se rovněž ženy dočkaly široké škály modelů s logem v podobě pumy. V období jaro-léto potřebujeme lehké a prodyšné boty a v takové roli se ideálně osvědčí kolekce Puma Vikky, ve které najdeme několik velmi hezkých modelů udržovaných v charakteristické stylistice značky, která byla založena Rudolfem Dasslerem před několika desítkami let. Internetový obchod e50style.cz nabízí boty z Puma Vikky v různých barevných variantách.

Kolekce, která dělá dojem

Základním modelem kolekce jsou samozřejmě Puma Vikky, od kterého jsou odvozeni další představitelé populární série. Model má semišový svršek, který se skvěle zařadí do sportovního retro stylu. Nízký profil svršku umožní svobodný pohyb a má vliv na správnou cirkulaci vzduchu, která je nezbytná především u produktů určených na jaro-léto. Celek je posazen na klasické gumové podrážce. Dalším reprezentantem série Vikky je model Puma Vikky Ribbon s nevšedním šněrováním v podobě stuhy namísto klasických tkaniček. Příznivkyně nekonvenčního designu si jistě oblíbí boty Puma Vikky Platform Ribbon, ve kterých designéři využili nejen zajímavý systém vázání, ale rovněž nestandartní vzhled podrážky. Svršek byl posazen na platformě, což dodá celku výjimečný charakter. Všechny modely z kolekce Puma Vikky jsou velmi pohodlné a zcela funkční. Každá variace odvozená od prototypu je zhotovena z materiálů nejvyšší jakosti. Projektanti kladou důraz na to, aby se hotový produkt charakterizoval co nejdelší životností.

Různé střihy a barvy

Všechny verze z kolekce Puma Vikky, které najdete v našem internetovém obchodě e50style.cz, můžete zakoupit v různých barvách. Obuv je dostupná v takových barvách, jako černá, modrá, růžová, šedá či bordó.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím