Dětské Reebok Royal Classic Jogger, Reebok Royal Cljog

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 5

Cena

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si dětské boty Reebok Royal Classic Jogger
– tolik máme v obchodě bot Reebok Royal CL Jogger

CZK 711

Velikosti

31 31,5 32,5

990 Kč

711 Kč

Reebok
CZK 711

Velikosti

21,5

790 Kč

711 Kč

Reebok
CZK 711

Velikosti

22

790 Kč

711 Kč

Reebok
CZK 711

Velikosti

36,5

890 Kč

711 Kč

Reebok
CZK 711

Velikosti

36,5 38,5

890 Kč

711 Kč

Reebok
Zobrazit:
z 5

Reebok Royal Cljog – casualové boty inspirované sportem

Značka Reebok mající kořeny ve Velké Británii, vznikla z vášně ke sportu, proto dokonce v lifestylových nabídkách značky nescházejí početné nabídky, navazující na řešení užívané v obuvi určené pro profesionální sportovce. Kolekce Reebok Royal Cljog, to jsou modely, které hrstmi čerpají inspirace z projektů pro běžce. Jednotlivé varianty upoutají pozornost nevšedním designem ve stylu retro a užitím technologií, které zajistí, že boty jsou velmi pohodlné a dokonale se osvědčí v každodenním nošení.

Reebok Royal Cljog – sportovní look nejen pro sportovce

Internetový obchod e50style.cz nabízí boty ze série Reebok Royal Cljog ve verzích určených pro různou věkovou kategorii. Na výběr jsou sneakery se standartním systém šněrování i ty zapínané na suchý zip, které usnadní obouvání a zouvání obuvi a dodají ji nevšední charakter. Kromě toho každý klient může vybírat z široké palety dostupných barev. Dbáme o to, aby každý byl s nákupem spokojený, proto jednotlivé nabízené sneakery jsou dostupné v rozměrech pro každého. Pokud máte rádi městský a sportovní styl, jistě zde najdete model, který Vám umožní stvořit jedinečný look!

Barvy Reebok Royal Classic Jogger:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím