LETOŠNÍHO VALENTÝNA PROŽIJTE SPOLEČNÝMI AKTIVITAMI, BUĎTE #ACTIVE.TOGETHER!

Přemýšlíte nad vhodným dárkem na Valentýna? Nevíte, čím udělat radost blízké osobě? Během tohoto svátku lásky darujte to, co je nejdůležitější, svou přítomnost. Bez ohledu na to, zda vsadíte na romantickou procházku s milovanou osobou nebo relax v pohodlí domova - dbejte o vhodnou stylizaci.

na procházku

K zamilování... už jen krůček! Udělejte ho v dobrém stylu a vsaďte na ideální spojení pohodlí a nejnovějších trendů. V únoru bývá chladno, proto neopomeňte teplou bundu s huňatou kapucí. Aby jste dodatečně rozehřáli atmosféru, vsaďte na termosku s teplým čajem nebo horkou čokoládou.

do města

Trávíte teto večer ve městě? Dělá Vám společnost Vaše druhá polovička anebo blízká kamarádka? Bez ohledu na to, s kým trávíte tento čas a jaké máte plány – dbejte o to, aby jste se cítili pohodlně. Bavlněné tričko a možná oversize hoodie? Pusťte svou oblíbenou hudbu a navoďte pohodovou atmosféru na příjemný večer.

na wellness

Chcete překvapit někoho blízkého? Již dlouho plánujete výlet, ale vždy něco naruší Vaše plány? Je čas na konkrétní rozhodnutí. Co řeknete na výlet do hor a relax v termálních lázních? V takové situaci se osvědčí plavky, které podtrhnou přednosti Vaší postavy a zajistí, že se bude cítit výjimečně. Barevně sladěný ručník, pohodlné a přilnavé pantofle a taška, do které sbalíte všechny své nezbytné věci – to je vše, co je potřeba.

na domácí
pohodu

Všechny volné stoly v restauracích jsou obsazené. Kina zaplněná a na výlet do hor už je příliš pozdě. Co teď? Vsaďte na domácí relax. Oblečte si pohodlné teplákové kalhoty, oblíbený bavlněné tričko a mikinu s kapucí. Obstarejte oblíbené občerstvení a vyberte film, na který se už dlouho chcete podívat.

na společný
trénink

Jestli oba milujete pohyb a nedokážete si představit den bez tréninku, navrhněte své druhé polovičce společně strávený čas v posilovně nebo na fitness. Chcete zaskočit svou milou nebo svého milého? Co řeknete na squash, horolezeckou stěnu nebo paintball? Bez ohledu na to, pro co se rozhodnete, nezapomínejte na oblečení, které vám zajistí komfortní pohyb!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím