Pánské Vans Filmore Decon

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 5

Cena

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si pánské boty Vans Filmore Decon
5 – tolik máme v obchodě bot Vans Filmore Decon

CZK 1032

Velikosti

42,5 43 44 45

Velikosti

43 44 44,5 47

Velikosti

44

1290 Kč

1032 Kč

Vans
CZK 1032
CZK 1112

Velikosti

42 42,5 44,5

1490 Kč

1112 Kč

Vans
CZK 1032

Velikosti

44

Velikosti

43 44 44,5 47

Velikosti

42,5 43 44 45

1290 Kč

1032 Kč

Vans
CZK 1112

Velikosti

44 47

1490 Kč

1112 Kč

Vans
Zobrazit:
z 5

Vans Filmore Decon – dokonalost v každém ohledu

Hledáte boty, jejichž lehkost Vám potěší, komfort uchvátí a look zcela ošálí? Pak jste na správném místě! Sice se zdá, že nároky jsou vysoké, kecky Vans Filmore Decon Vás jistě nezklamou. Slavná značka na celém již nejednou dokázala, že dokáže jít naproti očekáváním všech milovníků městských trendů. A právě díky tomu si ji streetwear zamiloval! Nyní je čas, aby jste se i Vy přesvědčili, proč právě boty této značky vládnou na ulicích a jsou považované za kultovní. Ale pozor – když si je jednou obujete, nebudete chtít žádné jiné kecky!

Ze skateboardů na přehlídková mola

Vans je značka, kterou snad každý velmi dobře zná. Slavné tenisky jsou již desítky let uznávané za kultovní a dokazují, že univerzálnost, to je opravdová síla a jednoduché formy poskytnou mnoho možností. Pohodlí obuvi tohoto druhu si zamilovali všichni – stylisti, modely, hvězdy a dokonce i… sportovci. V podstatě u nich to vše začalo. Jejich potenciál jako první postřehli fanoušci skateboardingu. Co jich uchvátilo? Především komfort, jaký garantují tyto nepozorné boty, ale také trvanlivost, spolehlivost, no a samozřejmě přilnavost, která je tak důležitá během krkolomných akrobacií. Jednak vzhled má také velký význam! Majíc na výběr obyčejné boty a takové, které kromě pohodlím a stability dodatečně garantují také skvělý look, není nad čím přemýšlet. Právě tímto způsobem vansy získaly status kultovních a začaly vládnout na ulicích. Velmi rychle je začali nosit nejen skateboardisti, ale rovněž všichni milovníci městského pohodlí v nejlepším stylu. Právě takto kecky ovládly svět módy. A to je dobře! Kecky Vans jsou přeci skvělou volbou téměř na každou příležitost… a pro každého. Jednoduše nenahraditelná obuv!

Filmore Decon – a perfektní look je hotov

Takže rozhodnuto? Skvělé! Tyto boty jsou opravdu jedinečnou volbou. Bez ohledu na to,zda teprve začínáte svou příhodu se streetwearem, či jste jimi uchváceni již řádku let, vansy budou trefou do černého. Na jaký model vsadíte? Inu, výběr je opravdu ohromný, ale pokud si ceníte klasiku a vidíte v ní potenciál, a zároveň byste chtěli vybočit ze zaběhnutých kolejí, pak by se Filmore Decon měly stát vaším must have. Tyto lehké boty se svrškem ve verzi low, mají v sobě vše, co potřebujete a jejich dokonalý design Vám umožní tvořit mnoho jedinečných stylizací. Model je dostupný v několika univerzálních barvách, díky čemu si každý může najít něco pro sebe. Zvolíte klasickou a nadčasovou čerň? A možná to bude šedá nebo tmavě modrá? Anebo klasická bordó, která vypadá skvěle nejen ve sportovních, ale rovněž více casualových stylizacích? Výběr záleží jen na Vás! Jednak vždy si můžete být jistí, že saháte po tom, co je nejlepší a Vaše stylizace bude vždy perfektní. S Vans Filmore Decon, klasickými pánskými keckami, to ani nemůže být jinak. Jsou jednoduše perfektní – od paty až po špičku. Není to právě to, co hledáte?

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím