Boty Fila

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si kategorii boty Fila
Dostupné výrobky: 2

Obchod Fila

Fila je značka, kterou jistě není třeba představovat milovníkům sportovního stylu a streetwearových trendů. Italská firma se již dlouhá léta zabývá produkcí pohodlných bot, oblečení a doplňků, které se těší uznáním nejen mezi profesionálními sportovci, ale také milovníky aktivního životního stylu a nadšenci módy v městském vydání. Italská společnost figuruje na trhu od roku 1911, a i když se na počátku zabývala produkcí výbavy a oblečení pro alpinisty, dnes je jejich zaměření mnohem širší. V průběhu let boty Fila vzbudily zájem lidé z celého světa, jak žen, tak i mužů. V našem internetovém obchodě najdete široký výběr bot Fila, které s jistou vyhoví Vaším nárokům a umožní Vám zkomponovat mnoho módních a dokonale se prezentujících stylizací.

Pánské boty Fila na e50style.cz

Díky produktům z portfolia italské značky Fila můžete snadno zvelebit Vaše každodenní stylizace. V sortimentu populární značky najdete ohromný výběr různých střihů a barev, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Náš obchod Fila nabízí produkty jak pro milovníky minimalistického stylu, tak i pro muže, kteří při komponování svých stylizací vsázejí na kreativnost. Prohlédněte si námi nabízené pánské boty Fila vyberete si model, který podtrhne Váš styl a umožní Vám se odlišit v davu.

Dámské boty Fila na e50style.cz

Pokud si ceníte aktivní životní styl a rádi z něho čerpáte plnými hrstmi, pak dámské boty Fila bude skvělým nápadem pro doplnění Vaší garderoby. Italská firma se již dlouhá léta snaží zaujmout svými produkty so nejvíce lidí, proto v jejich portfoliu můžeme nalézt obuv do různorodého počasí a terénu. Vše tedy záleží na Vašem gustu a preferencích. V internetovém obchodě Fila jsou dostupné jak módní, tak i funkční modely. Všechny jsou vyráběné z materiálů nejvyšší jakosti v závislosti na technologiích, které jsou opracované zkušenými specialisty.

Zpět do: značky

CZK 1990

Velikosti

36 37 40

Velikosti

36 37 38

2190 Kč

1990 Kč

Fila
CZK 2190

Velikosti

36 37 38

Velikosti

36 37 40
Zobrazit:
z 2

Fila - italský šik na každý den!

Dokonalá jakost zpracování, módní retro look a jedinečný komfort? To je právě Fila! Tato italská značka, která byla v posledních letech trochu v zapomnění, dnes znovu vkráčí do ulic velkých měst. A dělá tam opravdovou revoluci! Milovníci městských trendů a také všichni fanoušci pohodlí již odkryli kouzlo sneakerů Fila. Nyní přišel rovněž čas na Vás! Již déle neváhejte a ještě dnes doplňte svůj šatník botami top značky a těšte se italským šikem v každé všední stylizaci. A komfort? Ten je součástí balení. Obuv Fila nezklame, o tom není pochyb.

Cesta na vrchol

Znáte již tuto značku? Je velmi pravděpodobné, že jste o ní již slyšeli. Charakteristické logo jste mohli zahlédnout například v seriálu, anebo… během sportovního vysílání. Jak je to možné? To je jednoduché – značka na počátku své existence (vznikla v roce 1911) produkovala především oblečení a doplňky pro alpinisty. Poté rovněž jiní mistři sportu – fotbalisti či atleti – docenili nejvyšší jakost nabízenou italskou společností. Oblečení a obuv Fila získalo uznání na celém světě a postupně se těšilo čím dál větší slávou. Jednak značka nezůstala pouze u speciálního vybavení - projektanti se rozhodli dobýt rovněž módní branži. Právě tak se lifestylové boty Fila dostaly na ulice velkých i malých měst. A udělaly tam pořádný rozruch! Několik let později celý svět pobláznily sneakersy Disruptor – masivní ugly shoes, které byly nejen plné retro módy, ale rovněž ideálním nápadem na doplnění každodenní stylizace. Právě tak obuv italské značky vkročila na přehlídková mola a Instagram, jako nezbytný elementem ve skříni každého milovníka městských trendů a každé fanynky pouličního šiku.

Městský styl

Dnes bychom si těžko představili módní městskou stylizaci bez masivních sneakerů plné charakteru. Fila se specializuje na originální projekty, plné italského šiku. Boty Disruptor byly pouze počátkem – skvělý a poutavým, ale všichni věděli, že na tom to nekončí. A právě tak se taky stalo! Další nabídky značky rovněž získaly uznání a dokonce dlouho po premiéře se těšily ohromným zájmem. Chcete mít svůj pár a následovat módní trendy na vlastních zásadách? Vsaďte na jeden z nejpopulárnějších modelů značky – snekaersy Fila Strada Low. Tyto výjimečné boty jistě vyhoví Vaším požadavkům. Jsou něco lehčí než kultovní Disruptor, rovněž dobře se prezentují a dokonale se zařadí mezi aktuální trendy ve stylu retro. Dynamický, plný energie profil, již z daleka upoutá pozornost a stylové univerzální barvy Vám umožní tyto sneakersy snadno vkomponovat do všech Vaších stylizací. Díky novodobým materiálům a inovačním technologiím, obuv Fila Strada Low Vás uchvátí rovněž pohodlím, které je nezbytné především během aktivních dní. Neváhej a vyberte si svůj pár, který nejlépe zapadne do Vašeho stylu. Z těmito teniskami to bude snadnější, než si myslíte!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím