Boty Merrell

(1)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si boty Merrell
Dostupné modely: 1

Velikosti

43 43,5

2690 Kč

2080 Kč

Merrell
Zobrazit:
z 1

Značka Merrell - boty nejen do hor

Merrell je značka, která je na obuvnickém trhu již několik desítek let. Během té doby se stala jednou z nejlepších a nejvhodnějších značek pro lidi, kteří vedou aktivní život.

Trekingová obuv v americké verzi

Vše začalo od produkce bot pro známé a rodinu. Právě tím se zabýval Randy Merrell, který na počátku ručně vyráběl kovbojské boty. Teprve poté se rozhodnul vytvářet turistickou obuv. V roce 1981 Merrell spojil síly se dvěma experty ze sportovní branže a společně založili obuvnickou firmu. Clark Matis a John Schweizer doplnili výjimečné projekty Merrella o zkušenosti a vědomosti z oblasti marketingu a řízením výroby. Boty Merrell se staly nabídkou, která propojuje přístupnou cenu a nejvyšší jakost trekingových bot.

Bot do každých podmínek

Bez ohledu na to, zda hledáme obuv na jogging, dlouhé procházky po lesních stezkách či na náročné horské túry, boty Merrell budou ideální volbou. Zajistí naším nohám komfort dokonce i během celodenní chůze. Díky nejnovějším technologiím se osvědčí na každém povrchu a zamezí odírání. Značka Merrell jde naproti těm, kteří si cení především pohodlí. Proto jejich nabídka zahrnuje rovněž ideální boty pro běžné nošení. Muži, ženy a děti - každý si vyberte něco pro sebe!

Merrell, tedy jakost a pohodlí

Ve 50style můžete nalézt obuv Merrell určené pro horskou turistiku. Všechny modely jsou vybaveny podrážkou s pevným dezénem a vzduchovým polštářkem, který garantuje lepší přilnavost. Dodatečně díky speciálním technologiím, jako je M SELECT DRY, se nemusíte obávat deště či zimy. Boty Merrell jsou prvním krokem k tomu, aby jste se cítili svobodně a aktivně čerpali ze života.

Boty Merrel v barvách: