O'neill

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Značka O'Neill

Pláž, surfing, divoké vlny, malebné pohledy na moře – to jsou obrázky ze slunné Kalifornie, která je domovem známé značky O'Neill. Projektantem firmy byl Jack O'Neill.

Na počátku firma tvořila sortiment a oděv určený na surfing. Speciální kombinézy byly jednak vstupem do opravdové expanze na trh městské módy. Oděvy a obuv značky O'Neill čerpají ze surfingového stylu. Jsou v nich vidět kořeny Kalifornie, dynamika a mnoho pozitivní energie. Značka O'Neill se nebojí barev ani odvážných vzorů. Vícebarevné kombinace, motivy slunce, palem, květin a mnoho dalších prvků ze světa přírody můžete vidět na tričkách, topech či mikinách. Výrobce rovněž nabízí celou řadu šortků ve sportovně-plážovém stylu, dostupné v široké škále barev. Velkou část nabídky zahrnuje obuv, jak sportovní, tak i letní.

Slunečné kalifornské podmínky jsou zakomponovány v žabkách O'Neill. V našem internetovém obchodě můžete najít mnoho modelů, které se díky své bohaté barevnosti dokonale zařadí do plážové atmosféry. Žabky O'Neill mohou rovněž sloužit jako doplnění městské stylizace. Bez ohledu na to, zda vyrážíte k vodě, na procházku či do města, během horkých dnů se tyto boty osvědčí dokonale. Jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které se charakterizují dobrou přilnavostí a pohodlím. Sofistikované barvy a zajímavé vzory žabek O'Neill Vám dodají pozitivní energii.

Pokud hledáte obuv na léto, prohlédněte si naší nabídku. U nás najdete atraktivní pantofle O'Neill, které Vás zachvání neobvyklými barvami a vzory. Hlavní výhodou nákupu u nás jsou nízké ceny, proto se oplatí sledovat naší nabídku v internetovém obchodě e50style.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím