Roxy eshop

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

POHLAVÍ

KATEGORIE

VELIKOST

BARVA

CZK 490

Velikosti

36 37 41

Velikosti

36

540 Kč

490 Kč

Roxy
CZK 340

Velikosti

36

Velikosti

36

390 Kč

340 Kč

Roxy
CZK 340

Velikosti

36

Velikosti

36

490 Kč

340 Kč

Roxy
Zobrazit:
z 3

Značka Roxy

Počátky kalifornské značky a první kolekce dámských plavek sahají do 90. let minulého století. Jak boty, tak i oblečení jsou silně propojeny se světem slunečných pláží, palem, oceánů a surfingu. Je to móda plná slunce, energie a barev.

Není nic divného na tom, že již jejich první výrobky přinesly úspěch a během několika let vznikly další kolekce určené především pro ženy - Roxy Sportovní oděvy a Roxy Zimní oděvy. Koncem 90. let se díky rostnoucímu zájmu o novou značku a stále širší skupině klientek, stala Roxy jednou z hlavních lifestylových značek na trhu a její charakteristické logo ve tvaru srdce je spojováno s veselou dámskou módou. Dalším důvodem úspěchu se stala jedna z kolekcí s názvem Roxy Girl, určená pro mladé dívky, která byla časem doplněna kolekcí pro děti.

V naší nabídce je také mnoho pantoflí Roxy, které doporučujeme si prohlédnout. Nabídka je ideální pro ženy, které mají rády šťavnaté barvy a výrazný styl. Nejen proužky najdeme na žabkách Roxy. V nabídce jsou rovněž modely zdobené geometrickými vzory, puntíky, květy či novodobou grafikou. Lehké a zároveň odolné pantofle Roxy jsou nezbytným elementem dámské garderoby. Jsou natolik pohodlné, že jsou vhodné nejen na pláž, ale i na běžné nošení. Tento druh dámské garderoby nemůže chybět v naší nabídce. Prohlédněte si sortiment této značky v našem internetovém obchodě e50style.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím