Výrobky Roxy

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Značka Roxy

Počátky kalifornské značky a první kolekce dámských plavek sahají do 90. let minulého století. Jak boty, tak i oblečení jsou silně propojeny se světem slunečných pláží, palem, oceánů a surfingu. Je to móda plná slunce, energie a barev.

Není nic divného na tom, že již jejich první výrobky přinesly úspěch a během několika let vznikly další kolekce určené především pro ženy - Roxy Sportovní oděvy a Roxy Zimní oděvy. Koncem 90. let se díky rostnoucímu zájmu o novou značku a stále širší skupině klientek, stala Roxy jednou z hlavních lifestylových značek na trhu a její charakteristické logo ve tvaru srdce je spojováno s veselou dámskou módou. Dalším důvodem úspěchu se stala jedna z kolekcí s názvem Roxy Girl, určená pro mladé dívky, která byla časem doplněna kolekcí pro děti.

V naší nabídce je také mnoho pantoflí Roxy, které doporučujeme si prohlédnout. Nabídka je ideální pro ženy, které mají rády šťavnaté barvy a výrazný styl. Nejen proužky najdeme na žabkách Roxy. V nabídce jsou rovněž modely zdobené geometrickými vzory, puntíky, květy či novodobou grafikou. Lehké a zároveň odolné pantofle Roxy jsou nezbytným elementem dámské garderoby. Jsou natolik pohodlné, že jsou vhodné nejen na pláž, ale i na běžné nošení. Tento druh dámské garderoby nemůže chybět v naší nabídce. Prohlédněte si sortiment této značky v našem internetovém obchodě e50style.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím