Boty Salomon

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si boty Salomon
Dostupné modely: 3

CZK 1883

Velikosti

42 2/3 44 44 2/3 46 2/3

2690 Kč

1883 Kč

Salomon
CZK 2093

Velikosti

42 2/3 43 1/3 44 44 2/3

2990 Kč

2093 Kč

Salomon
CZK 1752

Velikosti

36 2/3 37 1/3 38

2690 Kč

1752 Kč

Salomon
Zobrazit:
z 3

Značka Salomon

Firma Salomon je známá svou vášní pro horské sporty. Jejich produkty se charakterizují revoluční jakostí materiálů a výroby. Důraz na nejmenší detaily a pravidelné užívání inovačních technologií jsou přednosti charakteristické pro značku Salomon.

Firma vznikla v roce 1947 ve francouzských Alpách. Salomon je jedním z nejvýznamnějších producentů vybavení a doplňků na lyže a snowboard. Velkou roli v činnosti firmy hraje rovněž výroba profesionálních oděvů a obuvi pro zimní sporty, trekking, pěší turistiku, do horského terénu a další podobné ativity. V nabídce najdete rovněž neformální oblečení, jako mikiny, bundy, topy, košile či trička. Jejich vzhled je obvykle inspirován sportovním stylem značky.

Pokud vedete aktivní život, v horách a lesích se cítíte jako ryba ve vodě, jestli rádi běháte v přírodě, boty značky Salomon jsou pro Vás jako stvořené. Francouzský producent nabízí mnoho typů obuvi, které jsou přizpůsobeny dle druhu aktivity. Na základě terénu, do kterého hodláte vyrazit, můžete vybírat mezi botami trekovými, hikkingovými, outdoorovými nebo univerzálními do města a na pěší turistiku. Najdeme zde rovněž několik modelů na jogging. Výrobce dbá především o to, aby každý model nabízel komfort nošení.

Dokonalé systémy ventilace, stabilizátory a zpevnění nabízející zajištění nohy do bezpečné pozice minimalizující úrazy, amortizující podrážka s dezénem, který se přizpůsobí terénu - to vše poukazuje na vysokou jakost turistické obuvi Salomon. Tyto dokonalé boty francouzského výrobce můžete koupit on-line v našem obchodě. Zboží zakoupeno u nás můžete do 30-ti vyměnit nebo vrátit. Největší předností jsou však příznivé ceny.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím