Boty Sergio Tacchini

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Sergio Tacchini - italské boty v dobré ceně

Hledáte něco značkové a stylového, ale současně odolného a v atraktivních cenách? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, pak značka Sergio Tacchini bude ideálním řešením Vaších nároků! Obuv italského producenta stanoví vyvážené spojení nejnovějších světových trendů a funkčnosti.

Značka založena na vášni

Značka Sergio Tacchini byla stvořena na základě zkušeností profesionálního sportovce, a proto se výrobky vyznačují především pohodlím a komfortem nošení. Italský tenista Sergio Tacchini, který se po mnoho let nachází ve světě tenisu, se po skončení své kariéry rozhodl v něm něco změnit. V roce 1966 Tacchini založil oděvní firmu, která se měla soustředit na tvoření tenisového oblečení. Značka velmi rychle získal popularitu na celém světě a započala projektování nejen oblečení na jiné sportovní disciplíny, ale také oděvy, obuv a doplňky pro běžné nošení a dokonce parfémy.

Sergio Tacchini - tradice a originalita

Jak můžeme popsat boty Sergio Tacchini.? Především italský styl a jakost! Možno postřehnout na první pohled, že značka má sport ve svém DNA. To co ji odlišuje, je bez pochyb mix barev. Kontrastní sestavení barev je trend, který se již dlouhá léta těší neslábnoucí popularitou. Díky tomu boty Sergio Tacchini budou vizuálně univerzální doplnění všedních stylizací.

Boty Sergio Tacchini v barvách:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím