Boty Under Armour

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Internetový obchod Under Armour

Under Armour je značka, která jde naproti potřebám náročných milovníkům fyzických aktivit. Rádi běháte nebo chodíte do posilovny? Bez ohledu na to, jaký sport preferujete, v nabídce americké značky najdete širokou nabídku produktů nejvyšší jakosti, díky kterým si zajistíte komfortní a efektivní trénink. Dnes všem známou firmu, založil v roce 1996 Kevin Plank, který byl tehdy kapitánem amerického fotbalového týmu na univerzitě v Marylandu. Prvním produktem v nabídce Under Armour bylo tričko, které se charakterizovalo odváděním vlhkosti z povrchu těla. Tohle inovační řešení se stalo inspirací pro jiné přední producenty sportovních oděvů, kteří se rozhodli stvořit vlastní systémy pro odvádění potu. Dnes nabídka Under Armour zahrnuje ohromné množství produktů, které se osvědčí nejen ve výbavě profesionálních sportovců. Základem firmy založené Kevinem Plankou jsou především sportovní boty Under Armour, ve kterých nescházejí novodobé technologie a konstrukční řešení.

Under Armour na e50style.cz - produkty nové generace

Americká značka Under Armour jako první uvedla na trh sportovní oděvy, odvádějící vlhkost během intenzivního tréninku, čímž se stala pionýrem na trhu sportovního oblečení a výstroje. V poslední době firma klade důraz na rozvoj produktů určených pro běžce, proto v obchodě e50style.cz bez problému najdete boty na běhání Under Armour. Nabízíme různé střihy a barvy, díky čemu si každý najde něco pro sebe. V pánských botách Under Armour jsou užité různorodé technologie, které mají za úkol podpořit během tréninku a zajistit odpovídající komfort a bezpečí. Jednou z nejčastěji užívaných je Micro G, tedy inovační pěna v oblasti mezi svrškem a vnější podrážkou. Materiál umožní tlumení otřesů při běhu, které vznikají na tvrdém povrchu. Díky tomu jsou chráněny klouby a vazy. Promyšlená technologie odpružení minimalizuje riziko úrazu. Pěna Micro G je lehká a odolná, což zvýší komfort nošení.

Obchod Under Armour - široký výběr pro amatéry i profesionály

Internetový obchod e50style.cz nabízí širokou paletu produktů Under Armour určených pro ty, kteří praktikují aktivní životní styl. Množství inovačních technologií a systémů je doplněno atraktivním stylem, který Vám umožní zadbat nejen o pohodlí, ale rovněž o jedinečný look sportovního outfitu.

Dostupné modely bot Under Armour:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím