ZPŮSOBY PLATBY


V obchodě e50style.cz nabízíme dvě možnosti, jak zaplatit za objednávku: na dobírku (při vyzvednutí zásilky) nebo online přes systém TrustPay (předplacení). Způsob platby můžete vybrat v Košíku objednávek.

1. Platba na dobírku
Objednávka zaplacená na dobírku – při vyzvednutí zásilky přímo u doručovatele.

2. Platba online (předplacená)
TrustPay – díky němuž můžete jednoduše posílat peníze z různých zdrojů:

  • převodem

  • kreditní kartou

Užitečné informace:
Když budete na stránce TrustPay a vyberete platbu převodem, doporučujeme, abyste v seznamu našli svoji banku, označili ji a tímto způsobem provedli elektronický převod – toto výrazně urychlí zaúčtování platby, a tímto možnost realizace Vaší objednávky (zaúčtování tradičního převodu trvá obvykle několik dnů).

Webová stránka TrustPay – www.trustpay.eu

 

Užitečné informace:

  • V případě, že Zákazník nebude zastižen na uvedené adrese dodání, doručovatel zanechá avízo s informací o dalším termínu doručení nebo s uvedenou dobou a místem, kde zásilku lze vyzvednout osobně.

  • Zveme také k provádění telefonických objednávek. Obsluha obchodu Vám ráda pomůže např. ve vybrání správného modelu nebo velikosti, a také v samotném procese provádění objednávky. Zákaznický servis je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin.

Máte dotaz?
Kontaktujte nás na emailové adrese obchod@e50style.cz nebo pomocí kontaktního formuláře anebo si promluvte z poradcem »»

Zpět do obchodu